jadde bot koxp hile gold bar metin 2
http://www.kapgit.net/tik/861f82dc133a3640349dbd99dd9031c2
jadde bot koxp hile gold bar metin 2

http://www.kapgit.net/tik/861f82dc133a3640349dbd99dd9031c2

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Jadde Bot ve X-trapsız calıstırmak (Yeni Yöntem)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

X-trapın suan acıgı var ve bunu cok kısı kullanıyor. oyunun eskı Launch.exe sini (23. patche kdr olan) Jadde klasorunun ıcındeki 5street klasorune atıyoruz degıstırılsınmı dıye sordugunda evet dıyoruz .Xtrapı devre dısı bırakmıs olduk....

Oyuna gırdıgımızde cheat engıne acıyoruz ve sol ustten pc sımgesıne tıklıyoruz ordan jaddenın launc.exe sini secıyoruz ortadakı kutucuktan 4 bytes olan yerı arrow the bytes olarak degısıyoruz hemen ustundekı satıra ıse su kodu gırıyoruz- - 00 00 BC 41 00 00 A0 41 00 00 B0 41 0C 01 00 00 - -
First scan tıklıyoruz sol trafa bir kod atıcak 2 kez tıklıyoruz kod alt satıra kayıcaktır oradan acıp koyala dıyorz ve freestylerı acıyoruz starta basıp kodu yapıstırıyoruz hepsi bu kadar kullanımı basittir. X-trapta bot sadece bu sekılde calısır ( eskıpatchlerde bırakıpta calısabıllırama eskı patchde oyun oynamayı kım ısterki

bılmeyen arkadaslar ıcın acıklamısda olduquma ınanıorm umarım ısınıze yarar ıı oyunlar saat sabahın koru ama saatlerdır bunu arasdırıorm sonunda bunu buldum jaddeden nefret edıorm sozlumun baskısıyla ıqrene ıqrene oynuorm fakat hilesız yapamıorm Smile

Kullanıcı profilini gör
jadde forumda verdiqim videoda qstrdim nasıl acıldıqını ama gmler 1 saat qcmeden sildiler

Kullanıcı profilini gör
oyuncuali12 demiş ki:jadde forumda verdiqim videoda qstrdim nasıl acıldıqını ama gmler 1 saat qcmeden sildiler

Laughing Laughing Laughing ben xtrap güklendiği ilk gün gördüm kırıldığını Very Happy ben hiç bir oyunda xtrap ile giremem ki Very Happy benım pc kabul etmiyor xtrapı Very Happy

Kullanıcı profilini gör
[b]Tmm Da Beyler 4-5 Dk Bir Atiyor Bu Yöntemlede Bug Colletor Hatasi Çikiyor Hep Atiyor yok Mu Bunun Çözümü

Kullanıcı profilini gör

Sponsored content

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]