jadde bot koxp hile gold bar metin 2
http://www.kapgit.net/tik/861f82dc133a3640349dbd99dd9031c2
jadde bot koxp hile gold bar metin 2

http://www.kapgit.net/tik/861f82dc133a3640349dbd99dd9031c2

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Bot yapım çalışmaları Bazı sebeplerden dolayı DURDURULMUŞTU. TEKRAR DEVAM!!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Admin

Admin
Admin
bazı kişisel sebeplerden dolayı bot yapımını durdurmuştum. şöyle özetliyim. maddi sıkıntılar yüzünden bilgisayarı satmak interneti kestirmek zorunda kalmıştım. dersena masrafları için. şu an herşey yoluna girdi gibi. yeniden başlamayı düşünüyorum. bana yardım edicek arkadaşlar varsa onlarda ö.m ile bana ulaşabilirler. x-trap kırmak gibi bi düşüncem yok hem meşakkatli bi yol hemde iyi derece hackerlar gerekli onlarda yok olsada böyle boş şeylerle uğraşcaklarını sanmıyorum. x-trapin botu hile olarak algılamaması için uğraşıcam. bana destek olacaklar ö.m ile ulaşsın yada konu altına yazsın. iyi geceler

Kullanıcı profilini gör http://free.webmmorpg.net

2 Bot Bir C.tesi Eyl. 25, 2010 7:28 am

Kardes bende yanında olurum gereklı tum destegı saglayabılırım ama lutfen su xtrap altında calısan bı bot yapılsın lütfenn ..

Kullanıcı profilini gör
Elimde bypass var belki yardımclı olabilir X-trap için ama editlenmesi gerekir cünkü engelle takılıyor.belki işine yarayabilir.Download link aşağıda hocam.kolay gelsin...

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Kullanıcı profilini gör

Admin

Admin
Admin
saolasın. bi bakalım.

Kullanıcı profilini gör http://free.webmmorpg.net

ZeßeRuS

cavuş
cavuş
İyi çalışmalar Adminim..

Kullanıcı profilini gör
ARKADAŞLAR İSTEYEN E JADDE DE BOT KULLANMA İMKANI SAĞLAYABİLİRİMİM X TRAPI KIRMIŞ DURUMDAYIZ MSN ADRESİM [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] BU ADRESTEN BANA ULAŞABİLİRSİNİZ YANLIZ ÜCRET TALEP ETMEKTEYİZ İNANMAYANLAR İÇİN OYUN İÇİNDE NİCK VERİP NİCK ÜZERİNDEN YAZIŞABİLİRİZ OZAMAN BOT OLUP OLMADIĞINI NETLEŞTİREBİLİRİZ İSTEYEN EKLESİN JADDE PUAN KARŞILIĞINDA DOSYA GÜVENİLİR KİŞİLERE GÖNDERİLİCEKTİR KOLAY GELSİN SADECE BU FORUMA EKLEDİM ...

Kullanıcı profilini gör
blackworld demiş ki:ARKADAŞLAR İSTEYEN E JADDE DE BOT KULLANMA İMKANI SAĞLAYABİLİRİMİM X TRAPI KIRMIŞ DURUMDAYIZ MSN ADRESİM [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] BU ADRESTEN BANA ULAŞABİLİRSİNİZ YANLIZ ÜCRET TALEP ETMEKTEYİZ İNANMAYANLAR İÇİN OYUN İÇİNDE NİCK VERİP NİCK ÜZERİNDEN YAZIŞABİLİRİZ OZAMAN BOT OLUP OLMADIĞINI NETLEŞTİREBİLİRİZ İSTEYEN EKLESİN JADDE PUAN KARŞILIĞINDA DOSYA GÜVENİLİR KİŞİLERE GÖNDERİLİCEKTİR KOLAY GELSİN SADECE BU FORUMA EKLEDİM ...

bot diye bişey yok daha kimseyi kandırma
xtrap bot diyenlerin hepsi virüs yolluor hepi de sahtekar dolandırıcı

Kullanıcı profilini gör

8 MERHABA Bir Çarş. Kas. 03, 2010 2:36 pm

Arkadaşım öncelikle slm x-trap çalıştırmayan bişey var bende Cheat Engine açılıyor ve çalışıyor yanlız Freestyler açılmıyor bunun üzerinde durabilirsen sana gönderim x-trap devre dışı ama bot olmuyor

Kullanıcı profilini gör

ZeßeRuS

cavuş
cavuş
Güvenmediğiniz kişilerle dosya paylaşımı yapmayınız.. Aksi taktirde forumda konu açıp isyan etme hakkına sahip değilsiniz.!
Saygılarımla.
ZeßeRuS

İyi Paylaşımlar.

Kullanıcı profilini gör
casper9191 demiş ki:
blackworld demiş ki:ARKADAŞLAR İSTEYEN E JADDE DE BOT KULLANMA İMKANI SAĞLAYABİLİRİMİM X TRAPI KIRMIŞ DURUMDAYIZ MSN ADRESİM [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] BU ADRESTEN BANA ULAŞABİLİRSİNİZ YANLIZ ÜCRET TALEP ETMEKTEYİZ İNANMAYANLAR İÇİN OYUN İÇİNDE NİCK VERİP NİCK ÜZERİNDEN YAZIŞABİLİRİZ OZAMAN BOT OLUP OLMADIĞINI NETLEŞTİREBİLİRİZ İSTEYEN EKLESİN JADDE PUAN KARŞILIĞINDA DOSYA GÜVENİLİR KİŞİLERE GÖNDERİLİCEKTİR KOLAY GELSİN SADECE BU FORUMA EKLEDİM ...

bot diye bişey yok daha kimseyi kandırma
xtrap bot diyenlerin hepsi virüs yolluor hepi de sahtekar dolandırıcı

normal bot gayet iyi çalışıyor zaten Very Happy jadde klasöründeki luanch exeyi kopyalayıp jadde/5street dosyasının içine yapıştırınca açılıyor Very Happy

Kullanıcı profilini gör

ZeßeRuS

cavuş
cavuş
Forumda paylaşılmıştır bu olay .. İyi Paylaşımlar.

CrazY'den Alıntı:
normal bot gayet iyi çalışıyor zaten Very Happy jadde klasöründeki luanch exeyi kopyalayıp jadde/5street dosyasının içine yapıştırınca açılıyor Very Happy

Kullanıcı profilini gör

Jadde Bot Artık Çalışmıyo! Yeni Patchlar Yüzünden Olmalı 5 street'ten girdiğim halde cheat engine den launch.exe yi seçtiğim an kapanıyor Çözüm BulURSANIZ çOK sEVİNİCES

Kullanıcı profilini gör

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]