jadde bot koxp hile gold bar metin 2
http://www.kapgit.net/tik/861f82dc133a3640349dbd99dd9031c2
jadde bot koxp hile gold bar metin 2

http://www.kapgit.net/tik/861f82dc133a3640349dbd99dd9031c2

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

jadde Bot çalıştırma yöntemi (YENi)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 jadde Bot çalıştırma yöntemi (YENi) Bir Paz Ağus. 29, 2010 12:49 am

Merhaba arkdaşlar.Jaddede su an xtrap engelli oldugu icin bot çalışmıyor fakat biz su yöntem ile calistirabilsekte belli bir zaman sonra dc aliyoruz.Yöntem su jaddenin patchini eski tutmak yani bu demek oluyor ki xtrap gelmeden önceki bir kac patch önceye dönmek ve güncelleme yapmaksızın oyna girmek.fakat ben sunu düsündüm.Xtapı bilindiği üzere Knight online 'de engelleme yapilmisti ve koxp dediğimiz programı kullanmiştik ve su an bu programin yazilim şirketi ayni ve kullandiği database ayni.bu demek oluyor ki o zaman ki engelleme şekli ile su an kullanacağimiz engelleme şekli ayni olursa biz botu oyunda kullanabiliriz.Sonuc olarak düsünürsek ben Elektronikçiyim yazılımcı değilim bu yüzden bu işlerle ilgilenen kardeslerimin bunu düsünerek yola cikmasinda fayda gördüm.Ben şahsen Ramdeki bilgiyi okutmak yani Cheat engine programinin yerine heworkshop programini kullandim fakat netekim bilgi yetersizliğinden dolayi her nekadar basarisiz olsamda bu işlerden anlayan arkadaslarin baslarili olcağini umuyorum.Bu arada hexworkshop programinda herhangi bir hata almadim Xtraptan yana.Bu fikirde bir ara KoLe koxp programini editlemek icin kullanmistim o yüzden aklima geldim.

NOT : Bu bir fikir ve düsüncedir kimse hayatın anlami olarak düsünmesin Smile

İşe yaramaz yöntem_Zeberus

Kullanıcı profilini gör

2 Geri: jadde Bot çalıştırma yöntemi (YENi) Bir Ptsi Eyl. 06, 2010 2:11 pm

ZeßeRuS

cavuş
cavuş
Beyninizi bukadar şeye yorucağınıza adam gibi oynayın hiç değilse oyunun zevkini almış olursunuz. Gereksiz bir hırs uğruna başkalarına haksızlık yapmaya yetkiniz yok..

İyi Paylaşımlar.

KONU SONSUZAA DEK KİLİT..!

Kullanıcı profilini gör

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]