jadde bot koxp hile gold bar metin 2
http://www.kapgit.net/tik/861f82dc133a3640349dbd99dd9031c2
jadde bot koxp hile gold bar metin 2

http://www.kapgit.net/tik/861f82dc133a3640349dbd99dd9031c2

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Windows 7 Kulanıcılarının Dikkatine Auto Click Sorunu ÇÖzüM. Trafımdan :D

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

ZeßeRuS

cavuş
cavuş
Sky Adlı kulanıcımızın yaşadığı sorundan yola çıakrak Win.7 Kulancılarının %40 Nın bu sorunu yaşadığını öğrendim
Bu sorunu halletmek için.

Auto Clicki Başka bir işletim sistemi modunda çalıştırmanız;
Win. XP Sp3 Modunda Çalıştırın Sorun morun kalmaz

Bu arada Freestyler'i açamayan Win.7 Kulanıcıları Bu Yolu Kullanark Açabilirler.

İyi Oyunlar.

Kullanıcı profilini gör
Evet. Team Viewer 5 ve sizin sayenizde... Very Happy çok teşekkürler!! Fakat gece herşeyi kurup bırakıorm. ama oyun daha sonra kapanıyor!?

Kullanıcı profilini gör

ZeßeRuS

cavuş
cavuş
Sky demiş ki:Evet. Team Viewer 5 ve sizin sayenizde... Very Happy çok teşekkürler!! Fakat gece herşeyi kurup bırakıorm. ama oyun daha sonra kapanıyor!?

Oyunmu kapanıyor Question O Nasıl birşeydir Very Happy

Kullanıcı profilini gör
Plazada herşeyi kurup bırakıyorum. Fakat sabaha karşı bir bakıyorum oyun meftaa xD Tamamen kapanmış... Lagdan dolayı mı diycem, ama daha dün gece okul2 de bıraktım sorunsuz bir şekilde kasıldı sabaha kadar ve 3 lvl aldım... Bugün yine kurdum okul3de bu defada herşey dondu %100 lag oldu... neyse, çalıştı ya ona da şükür... Smile

Kullanıcı profilini gör

ZeßeRuS

cavuş
cavuş
Tavuğa Alerjili CivCiv demiş ki:Plazada herşeyi kurup bırakıyorum. Fakat sabaha karşı bir bakıyorum oyun meftaa xD Tamamen kapanmış... Lagdan dolayı mı diycem, ama daha dün gece okul2 de bıraktım sorunsuz bir şekilde kasıldı sabaha kadar ve 3 lvl aldım... Bugün yine kurdum okul3de bu defada herşey dondu %100 lag oldu... neyse, çalıştı ya ona da şükür... Smile

Çalışsında Smile

Kullanıcı profilini gör

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]